Dbk Rental Z Nagroda Fleet Derby 2020

DBK Rental z nagrodą Fleet Derby 2020

Dobiegła końca dziewiąta edycja ogólnopolskiego plebiscytu flotowego Fleet Derby 2020. Miło nam poinformować, że w kategorii: PRODUKT/ USŁUGA FLOTOWA, podkategoria: Wynajem długoterminowy (CFM), zwycięzcą został DBK Rental!

 

Oficjalne ogłoszenie wyników i uroczyste ręczenie statuetek Fleet Derby odbyło się 23 czerwca 2020r. w Warszawie. Nagrodę odebrał Łukasz Chyliński, Prezes Zarządu DBK Rental – Zwycięstwo w kategorii wynajem długoterminowy jest dla nas motywacją do dalszej pracy, ale również potwierdzeniem, iż to w jaki sposób kreujemy rynek wynajmu pojazdów użytkowych w Polsce, jest właściwe. Specjalizujemy się w wynajmie długoterminowym, który jest naszym flagowym produktem, ale realizujemy mnóstwo projektów z zakresu średnio i krótko-terminowego wynajmu. Dzięki temu doświadczeniu, w wynajmie długoterminowym, jesteśmy w stanie stworzyć produkty szyte na miarę potrzeb naszych klientów, charakteryzujące się elastycznością i indywidualnym podejściem. A dodatkowo dzięki rozbudowanej, wielomarkowej sieci autoryzowanych warsztatów, nasi klienci mogą być pewni tego, że w tych trudnych czasach ich pojazdy będą mieć zagwarantowaną pełną mobilność – powiedział podczas gali wręczenia nagród, Łukasz Chyliński.

Plebiscyt Fleet Derby 2020 odbywał się przez 6 miesięcy, od stycznia do czerwca br., wyłącznie on-line, za pośrednictwem strony www.fleetderby.pl. Organizatorem gali i plebiscytu była redakcja miesięcznika „Fleet”. Swoje produkty i usługi zgłosiło aż 59 firm, a we wszystkich kategoriach oddano 170 000 głosów. Nagrody przyznano w 6 kategoriach: Osobowość Flotowa, Fleet Manager Roku, Napędy alternatywne (z podziałem na 4 podkategorie), Elektromobilność (3 podkategorie), Produkt/ Usługa Flotowa z 21 podkategoriami produktowymi oraz Motoryzacyjna Marka Flotowa (z podziałem na samochody osobowe i użytkowe).

Pragniemy tu podkreślić, że nagrodę flotową otrzymaliśmy dzięki Wam i Waszym głosom, za co bardzo dziękujemy!

Fot. Przemek Dobrosławski/ Magazyn Fleet

Skontaktuj się z nami:

zadzwoń - bezpieczeństwo usługi

Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

+48 660 123 000

Koszt połączenia wg stawki operatora.

Message

Napisz do nas

Masz więcej pytań skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy
Department

Znajdź oddział

Example Map Mapa oddziałów
Care

Jesteś już naszym klientem?

Załatw sprawę szybciej

Strefa Klienta