MAN TGX już 1720 EUR / mies. - Grand Prix Najniższej Raty

Nowy MAN TGX za jedyne 1720 EUR/mies.*

Odkryj wyjątkową ofertę wynajmu MAN TGX 18.480 od TRUCK CARE - zwycięzcę w rywalizacji o NAJNIŻSZĄ RATĘ!

Nie przegap tej oferty:

 • Rata już od 1720 EUR miesięcznie!*
 • Tylko 1969 EUR/mies. z kompleksowym pakietem ubezpieczeniowym!

Dlaczego warto wybrać nowego MAN TGX 18.480?

 1. Oszczędność na Paliwie: Najnowszy model MAN TGX zużywa do 8,2% mniej paliwa w porównaniu z poprzednimi wersjami. Potwierdzone przez TÜV Süd. Oszczędzaj na każdym kilometrze!
 2. Atrakcyjna Rata: W cenie: finansowanie, obsługa administracyjna, serwis 24/7, przeglądy, naprawy, holowanie, wsparcie w razie awarii oraz infolinia non-stop.
 3. Bezpieczeństwo i Komfort:Wybierając ofertę z ubezpieczeniem, zyskujesz pełne wsparcie i spokój na drodze.
 4. Optymalizacja Tras: MAN TGX idealnie pasuje do 90% europejskich tras dalekobieżnych. Tworzony z myślą o europejskich firmach transportowych.

Dlaczego wynajem od Truck Care:

 1. Elastyczność: Możliwość dostosowania umowy do indywidualnych potrzeb i okresu wynajmu.
 2. Brak Zobowiązań: Zero zmartwień związanych z utratą wartości pojazdu czy koniecznością jego sprzedaży.
 3. Stałe Koszty: Przewidywalne miesięczne wydatki bez niespodziewanych kosztów serwisowych.
 4. Nowoczesność: Zawsze jeździsz aktualnym modelem, korzystając z najnowszych technologii i innowacji.
 5. Wsparcie: Pełne wsparcie techniczne i serwisowe w ramach umowy.

Specjalna Oferta!

Skorzystaj z naszej promocji i dołącz do grona zadowolonych klientów TRUCK CARE! Wybierz MAN TGX 18.480 w ofercie z niską ratą już od 1720 EUR miesięcznie!*

*cena dotyczy wynajmu ciągnika siodłowego MAN TGX 18.480 na 48 miesięcy, bez ubezpieczenia. Kalkulacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych. Oferta ważna do wyczerpania zapasów.

Zapytaj o pojazd:

zapytaj o wynajem

  Aby skorzystać z oferty wypełnij formularz

  Doradca Truck Care skontaktuje się z Tobą w celu dopasowania oferty do Twoich potrzeb

  Wysyłając formularz potwierdzasz zapoznanie się z zasadami przetwarzania podanych danych. W zakresie, w jakim podlegasz pod przepisy RODO*, informujemy, że »
  Administratorem Twoich danych osobowych jest Truck Care Sp. z o.o. (02-092), ul. Żwirki i Wigury 18a – „Truck Care”. Truck Care przetwarza Twoje dane osobowe w celu realizacji procesu ofertowania (art. 6 ust. 1 lit. a i b RODO).

  Informujemy, że masz prawo w dowolnym momencie cofnąć dobrowolnie wyrażone zgody, jednakże pozostanie to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  Dane kontaktowe Truck Care: e-mail: kontakt@truckcare.pl, dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: e-mail: iod@truckcare.com.pl. Odbiorcami danych osobowych mogą być podmioty pośredniczące w zakresie zawarcia umowy wynajmu. Dane osobowe będą przetwarzane przez czas niezbędny do przygotowania oferty, nie dłużej jednak niż 120, a w zakresie udzielonych zgód, do czasu ich wycofania. Masz prawo do żądania od Truck Care dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a niepodanie danych uniemożliwi przygotowanie oferty.

  * Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE
  ?
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w niniejszym zapytaniu przez Truck Care Sp z o.o. w celu marketingu produktów lub usług Truck Care Sp z o.o.
  ?
  Wyrażam zgodę na używanie przez Truck Care Sp z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. komputer, telefon, tablet i inne) i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, to jest przekazywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej.
  ?
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Truck Care Sp z o.o. moich danych osobowych podanych w niniejszym zapytaniu w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów lub usług Partnerów oraz Podmiotów powiązanych z Truck Care Sp z o.o. Aktualna lista tych Partnerów oraz Podmiotów znajduje się na stronie https://truckcare.pl/lista-partnerow-oraz-podmiotow-powiazanych-z-truck-care-oraz-spolkami-grupy-efl/.
  Sprawdź Politykę prywatności TRUCK CARE
  Wyślij zapytanie

  * Wymagane

  ** Docelowa lokalizacja odbioru pojazdu jest uzależniona od dostępności pojazdu w danej lokalizacji i zostanie potwierdzona drogą telefoniczną lub mailową po kontakcie z pracownikiem TRUCK CARE.

  Skontaktuj się z nami:

  zadzwoń - bezpieczeństwo usługi

  Zadzwoń

  Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

  +48 660 123 000

  Koszt połączenia wg stawki operatora.

  Message

  Napisz do nas

  Masz więcej pytań skontaktuj się z nami

  Fomularz kontaktowy
  Department

  Znajdź oddział

  Example Map Mapa oddziałów
  Care

  Jesteś już naszym klientem?

  Załatw sprawę szybciej

  Strefa Klienta