Rohlig Suus Logistics Testuje Elektryka Od Dbk Rental

ROHLIG SUUS Logistics testuje elektryka od DBK Rental

Volkswagen e-Crafter, elektryczny pojazd dostawczy we flocie DBK Rental, został bardzo pozytywnie oceniony podczas testów w obszarach śródmiejskich u naszego klienta, firmy ROHLIG SUUS Logistics S.A. We wrześniu ubiegłego roku elektryczny dostawczak zjechał z linii produkcyjnej fabryki we Wrześni, a od połowy grudnia przemierzał warszawskie ulice.

Jak e-Crafter sprawdza się podczas codziennej pracy?

Nasz klient, firma ROHLIG SUUS Logistics S.A., to kompleksowy operator logistyczny, który stawia na nowoczesne, proekologiczne rozwiązania w transporcie. Testowany samochód doskonale poradził sobie z codzienną obsługą kanału e-commerce, który wymaga zapewnienia sprawnej i skutecznej dostawy – także ciężkich towarów w ścisłym centrum miast. Jest to niewątpliwa zaleta e-Craftera – brak ograniczeń typowych dla standardowego pojazdu, a co za tym idzie możliwość parkowania w centrum miasta i poruszania po buspasach.

Komfort jazdy przede wszystkim!

Odczuwalną różnicą podczas podróży elektrykiem – w porównaniu do pojazdu zasilanego ON – jest zdecydowanie większy komfort jazdy. Samochód po drodze porusza się cicho, jest zwrotny, a przyspieszanie jest płynne. Wnętrze zaprojektowano ergonomicznie – wrażenie robią duża liczba schowków oraz łatwość dostępu do kluczowych elementów. Do tego dochodzą duże lusterka i liczne systemy bezpieczeństwa, które wspomagają manewrowanie w centrum miasta (m.in. czujniki parkowania i kamera cofania). To wszystko wpływa na bardzo wysoki komfort pracy kierowcy.

Elektromobilność z flotą DBK Rental

Kupić czy wynająć? Od zakupu pojazdów elektrycznych odstraszają ich wysokie ceny. Rozwiązaniem jest wynajem – krótko bądź długoterminowy – w DBK Rental, który stwarza wiele możliwości dla klientów z branży TSL. W naszej flocie stawiamy na nowoczesne i sprawne pojazdy, ale także szukamy alternatywnych rozwiązań, wprowadzając do floty samochody ekologiczne. Wszystko po to, aby zaproponować klientom pakiet wygodnych i elastycznych rozwiązań, które zapewnią im mobilność.

Interesuje Cię wynajem pojazdu elektrycznego?  Zapytaj w DBK Rental  + 48 660 123 000

 

Skontaktuj się z nami:

zadzwoń - bezpieczeństwo usługi

Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

+48 660 123 000

Koszt połączenia wg stawki operatora.

Message

Napisz do nas

Masz więcej pytań skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy
Department

Znajdź oddział

Example Map Mapa oddziałów
Care

Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portal Flota24