Truck Care Fleet Derby 2021

Wynajem Długokomfortowy z nagrodą Fleet Derby po raz drugi

Dobiegła końca X jubileuszowa edycja ogólnopolskiego plebiscytu flotowego Fleet Derby 2021. Miło nam poinformować, że w kategorii: PRODUKT/ USŁUGA FLOTOWA, podkategoria: Wynajem długoterminowy (CFM), ponownie zwycięzcą został Wynajem Długokomfortowy!

Zwieńczeniem jubileuszowej, dziesiątej edycji ogólnopolskiego plebiscytu flotowego Fleet Derby, była uroczysta gala wręczenia statuetek, która odbyła się 17 czerwca 2021r. w restauracji Warszawa Wschodnia by Mateusz Gessler. Nagrodę dla TRUCK CARE odebrał Janusz Rachwał, Dyrektor handlowy TRUCK CARE – Jestem bardzo szczęśliwy z faktu, że mogłem odebrać nagrodę w imieniu TRUCK CARE. Jest to pierwsza nagroda dla firmy pod nową nazwą TRUCK CARE, która w wyniku ubiegłorocznych zmian własnościowych dołączyła do Grupy CA, ale jednocześnie jest to dla nas dodatkowa nobilitacja, gdyż drugi rok z rzędu otrzymujemy nagrodę za usługę Wynajmu Długokomfortowego. Dziękuję naszym klientom i partnerom biznesowym, dla których możemy ten biznes rozwijać  i oczywiście moim koleżankom i kolegom, dzięki którym możemy zapewnić profesjonalny serwis. Gratuluję wszystkim nagrodzonym w plebiscycie i chciałbym podkreślić, że z tego grona wyróżniamy się tym, jakiego rodzaju pojazdy oferujemy w usłudze wynajmu dla naszych klientów. Specjalizujemy się w segmencie ciężkim, a ciągniki i naczepy stanowią 90 % naszej całej floty, która liczy obecnie ponad 3700 sztuk pojazdów ciężarowych. Nasze ciągniki i naczepy są eksploatowane na terenie całej Europy przez polskie firmy transportowe. Jestem pod wielkim wrażeniem przedsiębiorczości i zaradności polskich firm transportowych, które świetnie radzą sobie na rynku europejskim, mimo ogólnie trudnej sytuacji Covid oraz różnego rodzaju nowych przepisów, które podnoszą ich koszty funkcjonowania. Nasza usługa pozwala im profesjonalnie konkurować nowym sprzętem na terenie EU, a przedsiębiorczość firm transportowych na nasz szybki rozwój. Oferujemy wynajem krótko, średnio i długoterminowy, a że posiadamy różne pojazdy od tzw. ręki to nasi klienci bardzo to doceniają. Rozwijamy bardzo dynamicznie segment samochodów dystrybucyjnych w segmencie lekkim i średnim oraz mocno inwestujemy w branże specjalistyczne np. komunalną. Strategia Grupy DBK, jasno określona przez Pana Ireneusza Sobieskiego wiele lat temu i jej know-how świetnie sprawdza się na polskim rynku wynajmu. – podkreśla Dyrektor.

Plebiscyt Fleet Derby 2021 odbywał się przez sześć miesięcy, od stycznia do czerwca br., za pośrednictwem strony internetowej www.fleetderby.pl.To plebiscyt internetowy, dedykowany zarówno dostawcom rynkowym, jak i jego odbiorcom. Plebiscyt ma na celu prezentację zespołów flotowych, fleet managerów, a także promocję dostawców produktów i usług dostępnych na polskim rynku, które kształtują rynek flotowy oraz mają realny wpływ. Organizatorem gali i plebiscytu była redakcja miesięcznika „Fleet. Auto w firmie”. Fleet Derby na rozwój branży motoryzacyjnej, leasingowej i flotowej.

W tym roku do Fleet Derby przyjęto aż 183 zgłoszenia w poszczególnych kategoriach. W plebiscycie oddano 230 000 potwierdzonych głosów. Nagrody przyznano w 6 kategoriach: Zespół Flotowy Roku, Fleet Manager Roku, Napędy alternatywne (12 podkategorii, z podziałem na samochody osobowe i użytkowe), Elektromobilność (4 podkategorie), Produkt/ Usługa Flotowa z 23 podkategoriami produktowymi oraz Motoryzacyjna Marka Flotowa (z podziałem na samochody osobowe i użytkowe). Nagrodzono 39 finalistów – GRATULUJEMY!

Pragniemy oczywiście mocno podkreślić, że nagrodę flotową otrzymaliśmy dzięki Wam i Waszym głosom, za co BARDZO DZIĘKUJEMY!

Skontaktuj się z nami:

zadzwoń - bezpieczeństwo usługi

Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

+48 660 123 000

Koszt połączenia wg stawki operatora.

Message

Napisz do nas

Masz więcej pytań skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy
Department

Znajdź oddział

Example Map Mapa oddziałów
Care

Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portal Flota24