OLSZTYN

ul. Lubelska 48 Olsztyn 10-409

Zadzwoń Wiadomość

OLSZTYN

ul. Lubelska 48 Olsztyn 10-409

+48 660 123 000 kontakt@truckcare.pl

OLSZTYN

Serwis pojazdów,
wynajem samochodów dostawczych, ciężarowych i naczep

ul. Lubelska 48 Olsztyn 10-409

+48 660 123 000

Godziny otwarcia

Pn-pt 8-17

Zadzwoń Wiadomość

TRUCK CARE jako największy w kraju dostawca usług dla branży logistycznej zaprasza do skorzystania z oferty placówki TRUCK CARE Olsztyn, znajdującej się przy ulicy Lubelskiej. Na miejscu gwarantujemy kompleksowe wsparcie dla podmiotów z branży TSL. Nasza wypożyczalnia świadczy wynajem samochodów dostawczych oraz naczep, także w opcji długoterminowej. Oprócz tego Klienci mogą swobodnie korzystać z pełnej gamy usług proponowanych przez wszystkie piony biznesowe TRUCK CARE w ramach realizowanej przez nas polityki TOTAL CARE. Zakres obsługi firm logistycznych i spedycyjnych obejmuje m.in.:

 • sprzedaż i wynajem nowych oraz używanych ciągników siodłowych, samochodów dostawczych oraz naczep,
 • dostęp do bogatej gamy części zamiennych do wszystkich marek i modeli aut ciężarowych,
 • nowoczesny park serwisowy oraz stację kontroli pojazdów,
 • szeroką gamę usług diagnostycznych, naprawy pogwarancyjne i powypadkowe,
 • wsparcie dedykowanego doradcy w zakresie wyboru najkorzystniejszej formy finansowania oraz ubezpieczeń.

Sprzedaż i wynajem samochodów dostawczych – Olsztyn

Wykonujemy autoryzowany serwis aut ciężarowych IVECO oraz naczep KÖGEL. Oprócz sprzedaży zapewniamy stały dostęp do floty samochodów dostawczych oraz ciągników siodłowych w ramach największej w Polsce wypożyczalni pojazdów dla branży TSL. Zapraszamy do skorzystania z usług wszystkie firmy transportowe z Olsztyna i okolic. Jeśli potrzebujesz wsparcia doświadczonych ekspertów, dzięki którym Twoje przedsiębiorstwo stanie się bardziej konkurencyjne, oferta TRUCK CARE jest właśnie dla Ciebie.

  Skontaktuj się z nami za pomocą formularza

  Uzupełnij pola i wyślij wiadomość.

  Wysyłając formularz potwierdzasz zapoznanie się z zasadami przetwarzania podanych danych. W zakresie, w jakim podlegasz pod przepisy RODO*, informujemy, że »
  Administratorem Twoich danych osobowych jest Truck Care Sp. z o.o. (02-092), ul. Żwirki i Wigury 18a – „Truck Care”. Truck Care przetwarza Twoje dane osobowe w celu realizacji procesu ofertowania (art. 6 ust. 1 lit. a i b RODO).

  Informujemy, że masz prawo w dowolnym momencie cofnąć dobrowolnie wyrażone zgody, jednakże pozostanie to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  Dane kontaktowe Truck Care: e-mail: kontakt@truckcare.pl, dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: e-mail: iod@truckcare.com.pl. Odbiorcami danych osobowych mogą być podmioty pośredniczące w zakresie zawarcia umowy wynajmu. Dane osobowe będą przetwarzane przez czas niezbędny do przygotowania oferty, nie dłużej jednak niż 120, a w zakresie udzielonych zgód, do czasu ich wycofania. Masz prawo do żądania od Truck Care dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a niepodanie danych uniemożliwi przygotowanie oferty.

  * Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE
  ?
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w niniejszym zapytaniu przez Truck Care Sp z o.o. w celu marketingu produktów lub usług Truck Care Sp z o.o.
  ?
  Wyrażam zgodę na używanie przez Truck Care Sp z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. komputer, telefon, tablet i inne) i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, to jest przekazywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej.
  ?
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Truck Care Sp z o.o. moich danych osobowych podanych w niniejszym zapytaniu w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów lub usług Partnerów oraz Podmiotów powiązanych z Truck Care Sp z o.o. Aktualna lista tych Partnerów oraz Podmiotów znajduje się na stronie https://truckcare.pl/lista-partnerow-oraz-podmiotow-powiazanych-z-truck-care-oraz-spolkami-grupy-efl/.
  Sprawdź Politykę prywatności TRUCK CARE
  Wyślij zapytanie

  * Wymagane

  Skontaktuj się z nami:

  zadzwoń - bezpieczeństwo usługi

  Zadzwoń

  Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

  +48 660 123 000

  Koszt połączenia wg stawki operatora.

  Message

  Napisz do nas

  Masz więcej pytań skontaktuj się z nami

  Fomularz kontaktowy
  Department

  Znajdź oddział

  Example Map Mapa oddziałów
  Care

  Jesteś już naszym klientem?

  Załatw sprawę szybciej

  Strefa Klienta