Wynajem pojazdów

TRUCK CARE to kompleksowe, bezpieczne i nowoczesne usługi wynajmu pojazdów użytkowych, stworzone z myślą o biznesie transportowym. Oferta wynajmu długo-, średnio- i krótkoterminowego jest odpowiedzią na nagłe zapotrzebowanie również w firmach z rozbudowaną flotą pojazdów.

Flota Truck Care jest jedną z najnowocześniejszych w Polsce, liczy już 4700 pojazdów – ciężarowych, dostawczych oraz naczep. Każdy z nich dostępny jest w pełnym kontrakcie obejmującym nie tylko wynajem, ale również finansowanie, ubezpieczenie, podatki, serwis, ogumienie oraz pakiety dodatkowe.

Dark Post Lub Google Ads1200x628

Wybierz ofertę dopasowaną do potrzeb Twojego biznesu:

Wynajem krótkoterminowy

Od 1 dnia do 12 m-cy

Pojazdy użytkowe z różnych segmentów i marek, regularnie serwisowane i sprawdzane w autoryzowanych punktach serwisowych dostępne od ręki już od jednego dnia.

Sprawdź ofertę

Wynajem długoterminowy

Powyżej 12 miesięcy

Pojazdy użytkowe z różnych segmentów i marek, dostępne od ręki w jednej stałej miesięcznej subskrypcji, bez dodatkowych opłat, z pełnym pakietem usług dodatkowych.

Sprawdź ofertę

Jakie są korzyści z wynajmu pojazdów?

Profits

Jakie są korzyści z wynajmu pojazdów?

Dla firm transportowych i dystrybucyjnych, oczekujących dużej i jednolitej floty z kompleksową obsługą serwisową w kraju i za granicą, oraz przedsiębiorstw szukających doraźnych rozwiązań wynikających z nadwyżki zleceń i gorącego sezonu na rynku.

Flota

Oszczędność czasu i środków

Zarządzasz firmą, pracujesz nad kolejnymi zleceniami, a w tym czasie my zajmujemy się Twoją flotą i jej serwisem, wynajem auta dostawczego nigdy nie był tak prosty.

Chart

Optymalne zarządzanie zleceniami

Wynajem stanowi świetne rozwiązanie przy dynamicznie zmieniającym się rynku.

Pig

Łatwiejsze zarządzanie budżetem firmy

Gdy korzystasz z wynajmu, Twoje koszty użytkowania są stałe, zaplanowane i zagwarantowane z wyprzedzeniem w ramach umowy.

Shield

Specjalistyczne doradztwo ze strony specjalistów Truck Care

Pomożemy Ci wybrać pojazdy dostosowane do Twoich potrzeb biznesowych.

Paper

Zachowanie zdolności inwestycyjnych

Wynajmując flotę pojazdów, nie blokujesz własnego kapitału i nie masz problemu z utratą wartości nabytych pojazdów. To bezpieczne rozwiązanie, gdy planujesz w przyszłości nowe inwestycje.

Message

Obsługa posprzedażna

Klient nie ponosi dodatkowych kosztów związanych z eksploatacją floty – ewentualne awarie i serwis pojazdów leżą po stronie Truck Care.

Branże naszych klientów

Furgon

Transport i logistyka

Stars

Przewozy specjalistyczne

House

Budownictwo

Transport

Produkcja i dystrybucja

Bag

Handel i usługi

bez limitu kilometrów

Usługi kurierskie

Production

Produkcja przemysłowa

samochód transportu publicznego

Usługi publiczne

Wynajem długokomfortowy Truck Care

Dzięki naszej ofercie przedsiębiorcy mogą stale korzystać z nowych pojazdów, których eksploatacja nie jest uciążliwa i nie generuje wysokich kosztów napraw. W wariancie krótkoterminowym pozwala rozwiązać nagłe problemy z flotą albo zrealizować bardziej ambitne zlecenia, wymagające od przedsiębiorstwa wykonania dodatkowych zadań transportowych w szybkim czasie. Średnio- i długoterminowy wynajem to rozwiązanie, które zapewnia nie tylko wygodę.

Przedsiębiorca oszczędza czas i minimalizuje nakłady pracy na utrzymanie floty w pełnej gotowości do działania. Zajmuje się jedynie zarządzaniem, koncentrując się na optymalnym wykorzystaniu środków transportu.

prawo jazdy kat b

Skontaktuj się z nami:

zadzwoń - bezpieczeństwo usługi

Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

+48 660 123 000

Koszt połączenia wg stawki operatora.

Message

Napisz do nas

Masz więcej pytań skontaktuj się z nami

Fomularz kontaktowy
Department

Znajdź oddział

Example Map Mapa oddziałów
Care

Jesteś już naszym klientem?

Załatw sprawę szybciej

Strefa Klienta