Na krótko? Na długo? Na własność!

Sprzedaż pojazdów pokontraktowych

W TRUCK CARE zajmujemy się sprzedażą pojazdów pokontraktowych, które cechuje nie tylko wysoka jakość, ale również sprawdzona historia.

Rozszerzamy naszą ofertę, aby jeszcze lepiej służyć Twojemu biznesowi! Teraz w TRUCK CARE możesz nie tylko wynająć, ale także nabyć pojazdy użytkowe po okresie wynajmu. Sprawdź naszą ofertę pojazdów pokontraktowych i zobacz, jakie korzyści przyniesie to Twojej firmie.

TRUCK CARE, Twój zaufany partner w wynajmie pojazdów użytkowych, ma przyjemność wprowadzić nowy wymiar naszych usług – sprzedaż pojazdów. To doskonała okazja, aby rozszerzyć flotę Twojej firmy o sprawdzone, regularnie serwisowane pojazdy, które znamy od podszewki. Nasze pojazdy pokontraktowe dostępne są do zakupu zaraz po zakończeniu umowy wynajmu, co daje Ci pewność ich doskonałego stanu technicznego.

Sg Pokontraktowe

Dlaczego warto?

Doskonala Cena

Doskonała cena

Pojazdy pokontraktowe są dostępne w konkurencyjnych cenach, co czyni je atrakcyjnym wyborem dla firm na każdym etapie rozwoju.

Sprawdzona Jakosc

Sprawdzona jakość

Wszystkie nasze pojazdy są regularnie serwisowane i konserwowane, dzięki czemu możesz być pewien ich niezawodności.

Historia Pojazdow

Znajomość historii pojazdu

Każdy pojazd pochodzący z naszej floty ma dokumentację historii serwisowej, co zapewnia pełną przejrzystość i poczucie bezpieczeństwa.

Szeroki Wybor

Szeroki wybór

Oferujemy różne modele i marki pojazdów, aby sprostać wszystkim Twoim potrzebom biznesowym.

Elastycznosc

Elastyczność

Możesz zdecydować, czy chcesz wynająć pojazd na krótki lub długi okres, a teraz także kupić go na własność.

Wsparcie Po Sprzedazy

Wsparcie po sprzedaży

Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji nawet po sprzedaży, oferując wsparcie i doradztwo w zakresie utrzymania pojazdów.

Oszczednosc Czasu

Oszczędność czasu

Zakup u nas to gwarancja szybkości i prostoty procesu. Zadbamy o wszystkie formalności.

Oszczednosc

Zachowanie zdolności inwestycyjnych

Kupując pojazd pokontraktowy, otrzymujesz wysokiej jakości sprzęt po niższej cenie. To świetny sposób na optymalizację wydatków.

Sprawdź na OTOMOTO

Szukasz sprawdzonego, pewnego pojazdu? Chcesz kupić pojazd dostawczy lub ciężarowy z pewnego źródła ze zweryfikowaną historią? Przykładowe pojazdy z naszej oferty znajdziesz na naszym Otomoto. Powiadamy wiele sztuk. Sprawdź!

SPRAWDŹ AKTUALNE OGŁOSZENIA
SPrawdz Otomoto Truck Care
SPrawdz Otomoto Truck Care

Sprawdź OSOBIŚCIE

Wszystkie pojazdy możesz obejrzeć w naszej nowej lokalizacji:

Aleja Katowicka 404
05-830 Urzut
oraz pozostałych lokalizacjach Truck Care

Oferujemy szeroki wybór używanych pojazdów użytkowych o najwyższych standardach jakości.
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas i zapoznania się z ofertą.

Przejdź do lokalizacji

Wsparcie profesjonalistów

Jeśli potrzebujesz wsparcia w wyborze odpowiedniego pojazdu, nasz zespół specjalistów zawsze służy fachowym doradztwem i pomocą. Dzięki temu, że dysponujemy szeroką gamą pojazdów oraz atrakcyjnymi formami finansowania, zakup w naszej firmie to nie tylko gwarancja bezpieczeństwa, ale również opłacalność!

zadzwoń - bezpieczeństwo usługi

Maciej Rzeźnicki

Specjalista ds. Sprzedaży Pojazdów Używanych

Zadzwoń: +48 538 312 062

zadzwoń - bezpieczeństwo usługi

Daniel Zgódka

Specjalista ds. Sprzedaży Pojazdów Używanych

Zadzwoń: +48 691 481 297

  Skontaktuj się z nami za pomocą formularza

  Uzupełnij pola i wyślij wiadomość.

  Wysyłając formularz potwierdzasz zapoznanie się z zasadami przetwarzania podanych danych. W zakresie, w jakim podlegasz pod przepisy RODO**, informujemy, że »
  Administratorem Twoich danych osobowych jest Truck Care Sp. z o.o. (02-092), ul. Żwirki i Wigury 18a – „Truck Care”. Truck Care przetwarza Twoje dane osobowe w celu realizacji procesu ofertowania (art. 6 ust. 1 lit. a i b RODO).

  Informujemy, że masz prawo w dowolnym momencie cofnąć dobrowolnie wyrażone zgody, jednakże pozostanie to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  Dane kontaktowe Truck Care: e-mail: kontakt@truckcare.pl, dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: e-mail: iod@truckcare.com.pl. Odbiorcami danych osobowych mogą być podmioty pośredniczące w zakresie zawarcia umowy wynajmu. Dane osobowe będą przetwarzane przez czas niezbędny do przygotowania oferty, nie dłużej jednak niż 120, a w zakresie udzielonych zgód, do czasu ich wycofania. Masz prawo do żądania od Truck Care dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a niepodanie danych uniemożliwi przygotowanie oferty.

  ** Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE
  ?
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w niniejszym zapytaniu przez Truck Care Sp z o.o. w celu marketingu produktów lub usług Truck Care Sp z o.o.
  ?
  Wyrażam zgodę na używanie przez Truck Care Sp z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. komputer, telefon, tablet i inne) i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, to jest przekazywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej.
  ?
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Truck Care Sp z o.o. moich danych osobowych podanych w niniejszym zapytaniu w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów lub usług Partnerów oraz Podmiotów powiązanych z Truck Care Sp z o.o. Aktualna lista tych Partnerów oraz Podmiotów znajduje się na stronie https://truckcare.pl/lista-partnerow-oraz-podmiotow-powiazanych-z-truck-care-oraz-spolkami-grupy-efl/.
  Sprawdź Politykę prywatności TRUCK CARE
  Wyślij zapytanie

  * Wymagane

  Skontaktuj się z nami:

  zadzwoń - bezpieczeństwo usługi

  Zadzwoń

  Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

  +48 660 123 000

  Koszt połączenia wg stawki operatora.

  Message

  Napisz do nas

  Masz więcej pytań skontaktuj się z nami

  Fomularz kontaktowy
  Department

  Znajdź oddział

  Example Map Mapa oddziałów
  Care

  Jesteś już naszym klientem?

  Załatw sprawę szybciej

  Strefa Klienta