SZCZECIN

ul. Szczecińska 117 Radziszewo, Daleszewo 74-107

Zadzwoń Wiadomość

SZCZECIN

ul. Szczecińska 117 Radziszewo, Daleszewo 74-107

+48 660 123 000 kontakt@truckcare.pl

SZCZECIN

Serwis pojazdów,
wynajem samochodów dostawczych, ciężarowych i naczep

ul. Szczecińska 117 Radziszewo, Daleszewo 74-107

+48 660 123 000

Godziny otwarcia

Pn-pt 8-17

Zadzwoń Wiadomość

TRUCK CARE konsekwentnie realizuje założenia polityki TOTAL CARE, zapewniając przedsiębiorstwom transportowym ze Szczecina oraz okolic dostęp do całości usług w ramach swojej oferty w jednym miejscu. Nasz oddział TRUCK CARE przy ulicy Szczycińskiej 117 w Radziszewie oferuje kompleksową obsługę podmiotów z branży TSL działających na terenie województwa zachodniopomorskiego. Na miejscu świadczymy szeroką gamę usług, obejmującą m.in. wynajem samochodów dostawczych, serwis pojazdów ciężarowych DAF, naczep KÖGEL oraz autobusów VDL. Proponujemy auta nowe oraz używane, dostępne zarówno w opcji zakupu, leasingu, jak i wynajmu długoterminowego, który zapewnia nasza wypożyczalnia. Uzupełnieniem oferty flotowej są m.in.:

 • kompleksowe usługi diagnostyczne oraz przeglądy techniczne wszystkich pojazdówciężarowych,
 • naprawy blacharsko-lakiernicze,
 • serwis tachografów,
 • sprzedaż części do wszystkich typów i marek samochodów dostawczych, naczep i ciągników siodłowych,
 • autoryzowany serwis DAF, KÖGEL, VDL Bus&Coach,
 • wsparcie w wyborze najkorzystniejszej opcji finansowania zakupupojazdów dla firmy.

Wynajem samochodów dostawczych, ciężarówek i naczep – Szczecin

Dążąc do zapewnienia naszym Klientom optymalnego komfortu, skupiliśmy całość oferowanych przez TRUCK CARE usług pod jednym dachem, w każdym oddziale. Zarówno oferta wypożyczalni, jak i stacji diagnostycznej i warsztatu samochodowego, adresowana jest do wszystkich podmiotów działających w branży transportowej. Przyjęty przed laty model biznesowy TOTAL CARE jest w skali kraju rozwiązaniem bezprecedensowym, które zapewnia firmom z sektora TSL kompleksową pomoc na każdym etapie ich rozwoju. Skontaktuj się z nami już dziś i sprawdź, jakie wsparcie możesz uzyskać!

  Skontaktuj się z nami za pomocą formularza

  Uzupełnij pola i wyślij wiadomość.

  Wysyłając formularz potwierdzasz zapoznanie się z zasadami przetwarzania podanych danych. W zakresie, w jakim podlegasz pod przepisy RODO*, informujemy, że »
  Administratorem Twoich danych osobowych jest Truck Care Sp. z o.o. (02-092), ul. Żwirki i Wigury 18a – „Truck Care”. Truck Care przetwarza Twoje dane osobowe w celu realizacji procesu ofertowania (art. 6 ust. 1 lit. a i b RODO).

  Informujemy, że masz prawo w dowolnym momencie cofnąć dobrowolnie wyrażone zgody, jednakże pozostanie to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  Dane kontaktowe Truck Care: e-mail: kontakt@truckcare.pl, dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: e-mail: iod@truckcare.com.pl. Odbiorcami danych osobowych mogą być podmioty pośredniczące w zakresie zawarcia umowy wynajmu. Dane osobowe będą przetwarzane przez czas niezbędny do przygotowania oferty, nie dłużej jednak niż 120, a w zakresie udzielonych zgód, do czasu ich wycofania. Masz prawo do żądania od Truck Care dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a niepodanie danych uniemożliwi przygotowanie oferty.

  * Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE
  ?
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w niniejszym zapytaniu przez Truck Care Sp z o.o. w celu marketingu produktów lub usług Truck Care Sp z o.o.
  ?
  Wyrażam zgodę na używanie przez Truck Care Sp z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. komputer, telefon, tablet i inne) i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, to jest przekazywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej.
  ?
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Truck Care Sp z o.o. moich danych osobowych podanych w niniejszym zapytaniu w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów lub usług Partnerów oraz Podmiotów powiązanych z Truck Care Sp z o.o. Aktualna lista tych Partnerów oraz Podmiotów znajduje się na stronie https://truckcare.pl/lista-partnerow-oraz-podmiotow-powiazanych-z-truck-care-oraz-spolkami-grupy-efl/.
  Sprawdź Politykę prywatności TRUCK CARE
  Wyślij zapytanie

  * Wymagane

  Skontaktuj się z nami:

  zadzwoń - bezpieczeństwo usługi

  Zadzwoń

  Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

  +48 660 123 000

  Koszt połączenia wg stawki operatora.

  Message

  Napisz do nas

  Masz więcej pytań skontaktuj się z nami

  Fomularz kontaktowy
  Department

  Znajdź oddział

  Example Map Mapa oddziałów
  Care

  Jesteś już naszym klientem?

  Załatw sprawę szybciej

  Strefa Klienta