O firmie

Wynajmem zajmujemy się od 2007 roku, kiedy to powstała spółka typu joint venture, założona przez DBK oraz HAMA Group GmbH. Od 2020 roku właścicielem spółki Hama Polska Sp. z o.o. jest Grupa EFL, łącząc swoje udziały z Grupą DBK.

TRUCK CARE (wcześniej DBK Rental) to kompleksowy wynajem pojazdów użytkowych stworzony z myślą o biznesie transportowym. Odpowiedź na potrzeby firm, które poszukują wygodnych i elastycznych rozwiązań.

Oferta przygotowana przez TRUCK CARE ułatwia pracę przedsiębiorcom, optymalizując wszelkie koszty utrzymania floty. To nowoczesne rozwiązanie w sektorze TSL, które zapewni bezpieczeństwo każdej działalności transportowej.

Pobierz broszurę informacyjną
O Firmie

Przynależność

TRUCK CARE należy do silnej Grupy finansowej EFL, która jest częścią Credit Agricole S.A., jednej z największych instytucji finansowych w Europie oraz Credit Agricole Leasing & Factoring S.A., najważniejszego uczestnika sektora leasingu i faktoringu w Europie. To również spółka Grupy DBK, największego w Polsce dostawcy produktów i usług dla branży TSL.

Pin

24

oddziały w każdym regionie Polski

Man

1500+

pracowników

Nagrody i wyróżnienia

Fd Stempel 2021 Produkt Usług

2021

Fleet Derby 2021

W jubileuszowej X edycji ogólnopolskiego plebiscytu flotowego Fleet Derby 2021 w kategorii: PRODUKT/ USŁUGA FLOTOWA, podkategoria: Wynajem długoterminowy (CFM), ponownie zwycięzcą został Wynajem Długokomfortowy!
Fleetderty

2020

Fleet Derby 2020

W dziewiątej edycji ogólnopolskiego plebiscytu flotowego Fleet Derby 2020 w kategorii: PRODUKT/ USŁUGA FLOTOWA, podkategoria: Wynajem długoterminowy (CFM), zwycięzcą został DBK Rental!
Gazelebiznesu

2018

Gazela Biznesu

DBK Rental wyróżnione tytułem Gazeli Biznesu, prestiżową nagrodą za dynamiczny rozwój w 2018 roku!