O firmie

Truck Care jest liderem w kompleksowym wynajmie pojazdów użytkowych. Nasze usługi zostały zaprojektowane z myślą o potrzebach branży transportowej. Oferujemy wynajem, który jest dostosowany do zmieniających się potrzeb i wymagań Twojego biznesu. Dzięki temu, zapewniamy pełną mobilność i efektywność w realizacji zadań transportowych. To wszystko sprawia, że zyskujesz elastyczność w dostosowywaniu się do rynkowych wyzwań.

Pobierz broszurę informacyjną
O Firmie

Przynależność

TRUCK CARE należy do silnej Grupy finansowej EFL, która jest częścią Credit Agricole S.A., jednej z największych instytucji finansowych w Europie oraz Credit Agricole Leasing & Factoring S.A., najważniejszego uczestnika sektora leasingu i faktoringu w Europie.

Pin

26

oddziałów w każdym regionie Polski

Man

1000+

pracowników

Aktualności

Poprzedni 1 2 3 4 Następny

Nagrody i wyróżnienia

Fd Stempel 2021 Produkt Usług

2021

Fleet Derby 2021

W jubileuszowej X edycji ogólnopolskiego plebiscytu flotowego Fleet Derby 2021 w kategorii: PRODUKT/ USŁUGA FLOTOWA, podkategoria: Wynajem długoterminowy (CFM), ponownie zwycięzcą został Wynajem Długokomfortowy!
Fleetderty

2020

Fleet Derby 2020

W dziewiątej edycji ogólnopolskiego plebiscytu flotowego Fleet Derby 2020 w kategorii: PRODUKT/ USŁUGA FLOTOWA, podkategoria: Wynajem długoterminowy (CFM), zwycięzcą został DBK Rental!
Gazelebiznesu

2018

Gazela Biznesu

DBK Rental wyróżnione tytułem Gazeli Biznesu, prestiżową nagrodą za dynamiczny rozwój w 2018 roku!