SOSNOWIEC

ul. Logistyczna 4 Sosnowiec 41-208

Zadzwoń Wiadomość

SOSNOWIEC

ul. Logistyczna 4 Sosnowiec 41-208

+48 660 123 000 kontakt@truckcare.pl

SOSNOWIEC

Serwis pojazdów,
wynajem samochodów dostawczych, ciężarowych i naczep

ul. Logistyczna 4 Sosnowiec 41-208

+48 660 123 000

Godziny otwarcia

Pn-pt 8-17

Zadzwoń Wiadomość

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom oraz potrzebom podmiotów z branży TSL działających na terenie Górnego Sląska, uruchomiliśmy nowoczesny oddział TRUCK CARE Sosnowiec znajdujący się przy ulicy Logistycznej 4. W ramach placówki funkcjonuje wypożyczalnia samochodów dostawczych IVECO Daily oraz autoryzowany serwis i punkt sprzedaży IVECO. Świadczymy również kompleksową obsługę pogwarancyjną i naprawy powypadkowe aut ciężarowych oraz przyczep wszystkich marek.

Otwarta w Sosnowcu wypożyczalnia samochodów dostawczych jest już czwartym w tym regionie kraju obiektem w ramach sieci placówek TRUCK CARE, oferujących sprzedaż, wynajem i autoryzowany serwis IVECO, DAF oraz dodatkowo, autobusów VDL Bus&Coach. Oferta naszego oddziału wpisuje się w strategię biznesową TOTAL CARE, zapewniającą klientom TRUCK CARE z sektora logistycznego i spedycyjnego całość niezbędnej obsługi pod jednym dachem. Oprócz sprzedaży, długoterminowego wypożyczenia oraz autoryzowanego serwisu samochodów dostawczych, oferujemy także:

 • wsparcie dedykowanego doradcy przy wyborze najkorzystniejszego modelu finansowania zakupu floty,
 • sprzedaż części zamiennych do ciężarówek, naczep oraz ciągników siodłowych wszystkich marek,
 • kompleksową ofertę diagnostyczną, przeglądy okresowe i dodatkowe,
 • naprawy pogwarancyjne i powypadkowe,
 • usługi blacharsko-lakiernicze z prostowaniem kabin pojazdów.

Wypożyczalnia samochodów dostawczych i ciężarowych – Sosnowiec

Bogata gama usług oferowanych przez wypożyczalnię TRUCK CARE Sosnowiec stanowi odpowiedź na zapotrzebowanie dynamicznie rozwijającej się na Śląsko branży TSL. Skupienie całościowej oferty firmy w jednym miejscu zapewnia Klientom ciągłość obsługi serwisowej oraz ograniczenie formalności do minimum. Jeśli poszukujesz wypożyczalni lub salonu, który zaoferuje Ci najlepsze warunki rozbudowy firmowej floty, skontaktuj się z nami już dziś.

  Skontaktuj się z nami za pomocą formularza

  Uzupełnij pola i wyślij wiadomość.

  Wysyłając formularz potwierdzasz zapoznanie się z zasadami przetwarzania podanych danych. W zakresie, w jakim podlegasz pod przepisy RODO*, informujemy, że »
  Administratorem Twoich danych osobowych jest Truck Care Sp. z o.o. (02-092), ul. Żwirki i Wigury 18a – „Truck Care”. Truck Care przetwarza Twoje dane osobowe w celu realizacji procesu ofertowania (art. 6 ust. 1 lit. a i b RODO).

  Informujemy, że masz prawo w dowolnym momencie cofnąć dobrowolnie wyrażone zgody, jednakże pozostanie to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  Dane kontaktowe Truck Care: e-mail: kontakt@truckcare.pl, dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: e-mail: iod@truckcare.com.pl. Odbiorcami danych osobowych mogą być podmioty pośredniczące w zakresie zawarcia umowy wynajmu. Dane osobowe będą przetwarzane przez czas niezbędny do przygotowania oferty, nie dłużej jednak niż 120, a w zakresie udzielonych zgód, do czasu ich wycofania. Masz prawo do żądania od Truck Care dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a niepodanie danych uniemożliwi przygotowanie oferty.

  * Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE
  ?
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w niniejszym zapytaniu przez Truck Care Sp z o.o. w celu marketingu produktów lub usług Truck Care Sp z o.o.
  ?
  Wyrażam zgodę na używanie przez Truck Care Sp z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. komputer, telefon, tablet i inne) i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, to jest przekazywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej.
  ?
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Truck Care Sp z o.o. moich danych osobowych podanych w niniejszym zapytaniu w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów lub usług Partnerów oraz Podmiotów powiązanych z Truck Care Sp z o.o. Aktualna lista tych Partnerów oraz Podmiotów znajduje się na stronie https://truckcare.pl/lista-partnerow-oraz-podmiotow-powiazanych-z-truck-care-oraz-spolkami-grupy-efl/.
  Sprawdź Politykę prywatności TRUCK CARE
  Wyślij zapytanie

  * Wymagane

  Skontaktuj się z nami:

  zadzwoń - bezpieczeństwo usługi

  Zadzwoń

  Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

  +48 660 123 000

  Koszt połączenia wg stawki operatora.

  Message

  Napisz do nas

  Masz więcej pytań skontaktuj się z nami

  Fomularz kontaktowy
  Department

  Znajdź oddział

  Example Map Mapa oddziałów
  Care

  Jesteś już naszym klientem?

  Załatw sprawę szybciej

  Strefa Klienta