WARSZAWA

ul. Żwirki i Wigury 18a, 02-092 Warszawa

Zadzwoń Wiadomość

WARSZAWA

ul. Żwirki i Wigury 18a, 02-092 Warszawa

+48 660 123 000 kontakt@truckcare.pl

WARSZAWA

ul. Żwirki i Wigury 18a, 02-092 Warszawa

+48 660 123 000

Godziny otwarcia

Pn-pt 8-17

Zadzwoń Wiadomość

Zapraszamy do naszego oddziału TRUCK CARE Warszawa znajdującego się przy ulicy Żwirki i Wigury 18a. Na miejscu oferujemy pełen zakres usług dedykowanych Klientom biznesowym z branży transportowej i logistycznej, obejmujący m.in. sprzedaż i wynajem ciągników siodłowych oraz kompleksową ofertę diagnostyczną i naprawczą pojazdów i naczep wszystkich marek.

Realizując strategię TOTAL CARE, zakładającą kompleksową obsługę podmiotów z sektora TSL, oferujemy dostęp do szerokiej gamy usług pod jednym dachem. Nasi Klienci z województwa mazowieckiego mogą liczyć na wsparcie największej w kraju firmy obsługującej branżę logistyczną w pełnym zakresie, obejmującym m.in.:

 • autoryzowany serwis pojazdów dostawczych IVECO, MAN, naczep KÖGEL,
 • naprawy pogwarancyjne i powypadkowe samochodów ciężarowych i dostawczych wszystkich marek,
 • sprzedaż i wynajem ciągników siodłowych, busów oraz naczep,
 • przeglądy techniczne okresowe i dodatkowe,
 • kompleksową diagnostykę z wykorzystaniem najnowocześniejszych stanowisk serwisowych,
 • sprzedaż części zamiennych do pojazdów obsługujących sektor TSL,
 • doradztwo i pomoc w wyborze najdogodniejszej formy finansowania zakupu firmowej floty.

Sprzedaż i wynajem samochodów ciężarowych, przeglądy techniczne – mazowieckie

Zapraszamy do naszego oddziału czynnego od poniedziałku do soboty. Oprócz wymienionych powyżej usług wykonujemy również serwis tachografów oraz pełną gamę prac blacharsko-lakierniczych. U nas bez zbędnych formalności wynajmiesz ciągnik siodłowy, naczepę lub samochód dostawczy na dogodny okres, gwarantując płynność i pełną gotowość firmowej floty do realizacji najbardziej wymagających zadań.

  Skontaktuj się z nami za pomocą formularza

  Uzupełnij pola i wyślij wiadomość.

  Wysyłając formularz potwierdzasz zapoznanie się z zasadami przetwarzania podanych danych. W zakresie, w jakim podlegasz pod przepisy RODO*, informujemy, że »
  Administratorem Twoich danych osobowych jest Truck Care Sp. z o.o. (02-092), ul. Żwirki i Wigury 18a – „Truck Care”. Truck Care przetwarza Twoje dane osobowe w celu realizacji procesu ofertowania (art. 6 ust. 1 lit. a i b RODO).

  Informujemy, że masz prawo w dowolnym momencie cofnąć dobrowolnie wyrażone zgody, jednakże pozostanie to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  Dane kontaktowe Truck Care: e-mail: kontakt@truckcare.pl, dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: e-mail: iod@truckcare.com.pl. Odbiorcami danych osobowych mogą być podmioty pośredniczące w zakresie zawarcia umowy wynajmu. Dane osobowe będą przetwarzane przez czas niezbędny do przygotowania oferty, nie dłużej jednak niż 120, a w zakresie udzielonych zgód, do czasu ich wycofania. Masz prawo do żądania od Truck Care dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a niepodanie danych uniemożliwi przygotowanie oferty.

  * Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE
  ?
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w niniejszym zapytaniu przez Truck Care Sp z o.o. w celu marketingu produktów lub usług Truck Care Sp z o.o.
  ?
  Wyrażam zgodę na używanie przez Truck Care Sp z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. komputer, telefon, tablet i inne) i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, to jest przekazywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej.
  ?
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Truck Care Sp z o.o. moich danych osobowych podanych w niniejszym zapytaniu w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów lub usług Partnerów oraz Podmiotów powiązanych z Truck Care Sp z o.o. Aktualna lista tych Partnerów oraz Podmiotów znajduje się na stronie https://truckcare.pl/lista-partnerow-oraz-podmiotow-powiazanych-z-truck-care-oraz-spolkami-grupy-efl/.
  Sprawdź Politykę prywatności TRUCK CARE
  Wyślij zapytanie

  * Wymagane

  Skontaktuj się z nami:

  zadzwoń - bezpieczeństwo usługi

  Zadzwoń

  Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

  +48 660 123 000

  Koszt połączenia wg stawki operatora.

  Message

  Napisz do nas

  Masz więcej pytań skontaktuj się z nami

  Fomularz kontaktowy
  Department

  Znajdź oddział

  Example Map Mapa oddziałów
  Care

  Jesteś już naszym klientem?

  Załatw sprawę szybciej

  Strefa Klienta