Ciągniki Siodłowe Mercedes Actros

Ciągniki siodłowe Mercedes Actros zasilają flotę Global

Firma GLOBAL, specjalizująca się w obsłudze spedycyjnej międzynarodowego oraz krajowego obrotu towarów,  odebrała kolejne 4 ciągniki siodłowe Mercedes-Benz Actros z łącznego zamówienia na 17 pojazdów w ofercie wynajmu długokomfortowego DBK Rental.

Pojazdy zostały dostarczone z pełnym kontaktem, wyposażone w systemy telematyczne DBK Fleet Management, które zapewniają stały monitoring stanu technicznego pojazdu. Każdy pojazd został wyposażony również w klimatyzacje postojową  oraz przetwornicę napięcia prądu, aby poprawić komfort pracy kierowcy. W roku 2021 dostarczymy łącznie 17 pojazdów dla Global,  Mercedes-Benz Actros 5 oraz DAF XF 480.

Warto podkreślić, że jest to nasza kolejna realizacja dla firmy GLOBAL Sp. z o.o., z którą współpracujemy już od 2012 roku.  Na początku firma decydowała się głównie na ciągniki marki DAF, teraz Klienta zdecydował rozszerzyć swoją flotę o nową markę w celu sprawdzenia modelu Mercedes Actros 5, a jak wiadomo wynajem jest do tego idealnym rozwiązaniem.

Jednocześnie miło nam poinformować, że oferta wynajmu DBK Rental została wzbogacona o nową markę, jaką jest Mercedes – Benz. Niskie spalanie, ergonomiczna kabina oraz bezawaryjność to atuty, które bez wątpienia będą przemawiały za wyborem pojazdów Merceds-Benz Actros.

Nowa marka w portfolio DBK Rental to kolejny krok w kierunku rozwijania strategii zmierzającej do zapewnienia multi-produktowej oferty, dopasowanej do indywidualnych preferencji oraz potrzeb naszych Klientów.

Dziękujemy za zaufanie!

Zespół DBK RENTAL

Fot. Adam Orłowski

 

 

Skontaktuj się z nami:

Call

Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

+48 660 123 000

Koszt połączenia wg stawki operatora.

Message

Napisz do nas

Masz więcej pytań skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy
Department

Znajdź oddział

Example Map Mapa oddziałów
Care

Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portal Flota24