Expert wybiera Truck Care

Expert wybiera wynajem Truck Care: 20 IVECO Daily dołącza do floty!

Miło nam ogłosić, że właśnie dostarczyliśmy dla firmy Expert – lidera w branży home delivery – 20 samochodów IVECO Daily w wynajmie od Truck Care. Ale to nie tylko zwykłe samochody. To maszyny, które będą dostarczać… zadowolenie dla każdego Klienta!

Dlaczego Expert jest liderem w swojej branży? Wyobraźcie sobie, że zamawiacie meble czy sprzęt AGD. W Expert dostawa nie kończy się tylko na dostarczeniu przedmiotu pod Wasze drzwi. Ekipa Expert oferuje pełen pakiet usług: od transportu, przez wniesienie, montaż, konfigurację sprzętu, po wywiezienie opakowań i utylizację starego sprzętu. W dodatku, firma posiada w ofercie magazynowanie towaru oraz logistykę kontraktową, korzystając z 13-letniego doświadczenia oraz rozbudowanej sieci 24 punktów w całej Polsce.

Kamil Rybiński, COO i Członek Zarządu EXPERT Sp. z o.o., podkreśla:

„Naszym celem jest najwyższy standard obsługi Klienta. Nowoczesna flota, którą dostarczyła nam firma Truck Care, pomaga nam w tym zadaniu. Cenię sobie partnerską współpracę z TC oraz spokój ducha, który daje nam kompleksowa obsługa kontraktu.”

A co wyróżnia nasze IVECO Daily? Są to pojazdy z lekkimi zabudowami Plandex, które łączą w sobie trwałość i wytrzymałość z dużą ładownością. Dzięki nim Klient firmy Expert zawsze może być pewny, że dostawa dotrze na czas, a sprzęt zostanie bezpiecznie zamontowany.

Jeśli myślisz o powiększeniu swojej floty i chciałbyś uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami! Przemek Magnuszewski, nasz Kierownik ds. Kluczowych Klientów w Truck Care, czeka na Twoje zapytanie.

tel: +48 666 029 699

e-mail: przemyslaw.magnuszewski@truckcare.com.pl

Zapraszamy do współpracy!

E-Transit we flocie Truck Care

Skontaktuj się z nami:

zadzwoń - bezpieczeństwo usługi

Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

+48 660 123 000

Koszt połączenia wg stawki operatora.

Message

Napisz do nas

Masz więcej pytań skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy
Department

Znajdź oddział

Example Map Mapa oddziałów
Care

Jesteś już naszym klientem?

Załatw sprawę szybciej

Strefa Klienta