POZNAŃ

ul. Obodrzycka 73 Poznań 61-249

Zadzwoń Wiadomość

POZNAŃ

ul. Obodrzycka 73 Poznań 61-249

+48 660 123 000 kontakt@truckcare.pl

POZNAŃ

Serwis pojazdów,
wynajem samochodów dostawczych, ciężarowych i naczep

ul. Obodrzycka 73 Poznań 61-249

+48 660 123 000

Godziny otwarcia

Pn-pt 8-18
Sob. 8-13

Zadzwoń Wiadomość

DBK Truck Center Poznań z autoryzacją marki IVECO oferuje kompleksową obsługę podmiotów z branży TSL z terenu całej Wielkopolski. W ramach oddziału funkcjonuje nowoczesna wypożyczalnia samochodów ciężarowych, a także salon sprzedaży pojazdów IVECO Daily oraz IVECO Eurocargo. Niezbędne czynności serwisowe wykonujemy w bogato wyposażonych halach diagnostycznych i mechanicznych, zapewniając dostęp do pełnej gamy usług z zakresu mechaniki pojazdowej oraz obsługi blacharsko-lakierniczej dla pojazdów dostawczych, naczep oraz ciężarówek wszystkich marek.

Oferta wynajmu samochodów dostawczych – Wielkopolska

W centrum zlokalizowanym przy ulicy Obodrzyckiej 73 w Poznaniu nasza wypożyczalnia oferuje szeroki zakres usług zgodny z realizowaną przez nas strategią pełnej obsługi pod jednym dachem. W ramach modelu TOTAL CARE skupiającego działalność wszystkich pionów biznesowych Grupy DBK zapewniamy:

 • sprzedaż nowych oraz używanych ciągników siodłowych i busów IVECO,
 • serwis gwarancyjny pojazdów marki IVECO oraz naczep KÖGEL,
 • serwis pogwarancyjny samochodów dostawczych, przyczep oraz ciągników siodłowych wszystkich marek,
 • wynajem samochodów ciężarowych, dostawczych oraz naczep,
 • sprzedaż części zamiennych do pojazdów wszystkich marek,
 • myjnię TIR,
 • całodobową, międzynarodową pomoc drogową oraz techniczną IVECO,
 • serwis oraz zabudowy naczep WIELTON, Zasław, Bar Cargolift, DHolandia, Igloocar,
 • kompleksowe usługi diagnostyczne i serwisowe, naprawy powypadkowe i pogwarancyjne,
 • obsługę parkingową,
 • doradztwo w zakresie wyboru formy finansowania oraz pakietów ubezpieczeń dla firmowej floty.

Oprócz sprzedaży i wynajmu ciężarówek oraz wymienionych wyżej usług w DBK Truck Center Poznań świadczymy również serwis blacharsko-lakierniczy z prostowaniem kabin w autach ciężarowych i dostawczych ponad 60 modeli wyprodukowanych przez IVECO, Mercedes, MAN, Renault, SCANIA, Volvo czy DAF.

Uzupełnieniem naszej oferty serwisowej jest również sieć okręgowych stacji kontroli, obsługujących pojazdy dostawcze, ciężarowe oraz naczepy wszystkich marek.

  Skontaktuj się z nami za pomocą formularza

  Uzupełnij pola i wyślij wiadomość.

  Wysyłając formularz potwierdzasz zapoznanie się z zasadami przetwarzania podanych danych. W zakresie, w jakim podlegasz pod przepisy RODO*, informujemy, że »
  Administratorem Twoich danych osobowych jest Truck Care Sp. z o.o. (02-092), ul. Żwirki i Wigury 18a – „Truck Care”. Truck Care przetwarza Twoje dane osobowe w celu realizacji procesu ofertowania (art. 6 ust. 1 lit. a i b RODO).

  Informujemy, że masz prawo w dowolnym momencie cofnąć dobrowolnie wyrażone zgody, jednakże pozostanie to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  Dane kontaktowe Truck Care: e-mail: kontakt@truckcare.pl, dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: e-mail: iod@truckcare.com.pl. Odbiorcami danych osobowych mogą być podmioty pośredniczące w zakresie zawarcia umowy wynajmu. Dane osobowe będą przetwarzane przez czas niezbędny do przygotowania oferty, nie dłużej jednak niż 120, a w zakresie udzielonych zgód, do czasu ich wycofania. Masz prawo do żądania od Truck Care dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a niepodanie danych uniemożliwi przygotowanie oferty.

  * Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE
  ?
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w niniejszym zapytaniu przez Truck Care Sp z o.o. w celu marketingu produktów lub usług Truck Care Sp z o.o.
  ?
  Wyrażam zgodę na używanie przez Truck Care Sp z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. komputer, telefon, tablet i inne) i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, to jest przekazywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej.
  ?
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Truck Care Sp z o.o. moich danych osobowych podanych w niniejszym zapytaniu w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów lub usług Partnerów oraz Podmiotów powiązanych z Truck Care Sp z o.o. Aktualna lista tych Partnerów oraz Podmiotów znajduje się na stronie https://truckcare.pl/lista-partnerow-oraz-podmiotow-powiazanych-z-truck-care-oraz-spolkami-grupy-efl/.
  Sprawdź Politykę prywatności TRUCK CARE
  Wyślij zapytanie

  * Wymagane

  Skontaktuj się z nami:

  zadzwoń - bezpieczeństwo usługi

  Zadzwoń

  Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

  +48 660 123 000

  Koszt połączenia wg stawki operatora.

  Message

  Napisz do nas

  Masz więcej pytań skontaktuj się z nami

  Fomularz kontaktowy
  Department

  Znajdź oddział

  Example Map Mapa oddziałów
  Care

  Jesteś już naszym klientem?

  Skorzystaj z

  Portal Flota24