Truck Care - Zmiana z korzyścią dla Twojego biznesu - zmieniamy logotyp, ale to ten sam wynajem, który znasz
TRUCK CARERebranding

TRUCK CARE specjalizuje się w krótko i długoterminowym wynajmie pojazdów użytkowych. Marka dołączyła do Grupy Credit Agricole w 2020 roku. TRUCK CARE to połączenie możliwości i doświadczenia EFL z kompetencjami i siłą sieci Grupy DBK - największego w Polsce dostawcy usług i sprzętu w branży TSL. Nowa identyfikacja wizualna TRUCK CARE podkreśla przynależność marki do Grupy Credit Agricole i zwiększa jednocześnie jej rozpoznawalność. W nazwie TRUCK CARE zawarliśmy wartość naszej marki, która wskazuje na szczególne podejście do biznesów z branży transportowej. Przede wszystkim usprawniać i ułatwiać.

W Grupie będziemy działać jeszcze sprawniej

Check Green

Szybka obsługa

i reakcja na Wasze potrzeby

Check Green

Partnerstwo w biznesie

jasne reguły, minimum formalności

Check Green

Wiele produktów do wyboru

wynajem, leasing, ubezpieczenia, faktoring, finanse

Check Green

Eksperckie doradztwo

na zawsze

Poznaj zmianę z korzyścią dla Twojego biznesu

Zmienia się wygląd, ale nie filozofia i nasze cele

  • Dostarczamy rozwiązania, jakich potrzebuje twój biznes.
  • My zajmujemy się flotą, a Ty skupiasz się na tym co najważniejsze dla twoich klientów.
  • Na krótko lub na długo, ale zawsze optymalnie - wynajem to narzędzie, które pracuje dla Ciebie wtedy, kiedy go potrzebujesz.

Dlaczego zmiana jest konieczna

Łukasz Chyliński - Prezes Zarządu Truck Care

Łukasz Chyliński

Prezes Zarządu Truck Care

W TRUCK CARE doskonale wiemy, że klienci cenią nas za rozwiązania. Naszym celem i ambicją jest dostarczanie przedsiębiorcom produktów i usług, które pomagają im w codziennej działalności i pozwalają skupić się na tym, co dla ich biznesów jest najważniejsze. Również dlatego upraszczamy procedury, komunikację i dokumenty, a także unowocześniliśmy tożsamość graficzną marki zbliżając ją do mocno rozpoznawalnego brandingu Grupy Credit Agricole. W ten sposób pokazujemy, że TRUCK CARE to część dużej grupy, która każdemu klientowi może zaproponować kompleksowe i dobrze dopasowane produkty.

Radosław Woźniak - Prezes Zarządu EFL

Radosław Woźniak

Prezes Zarządu EFL

Od ponad 20 lat jesteśmy częścią międzynarodowej marki Credit Agricole, jednej z największych instytucji finansowych na świecie. To prestiż i motywacja do wspólnego działania, wymiany najlepszych praktyk, łączenia usług i produktów w jednej Grupie. Kompleksowe rozwiązania finansowe są przewagą rynkową. Do tego dążymy, bo jest to kierunek przyszłości. Już teraz wiemy, że klienci chcą być obsługiwani online, szybko i najlepiej w jednym miejscu. Możemy to zapewnić, kiedy połączymy nasze kompetencje i doświadczenie. I to pod wspólnymi barwami, które identyfikują nas z Grupą Credit Agricole w Polsce, żeby nasi klienci, kontrahenci i partnerzy nie mieli wątpliwości, z jaką marką współpracują. Nasze logo dziś zmienia się wizualnie, ale to ciągle ten sam leasing EFL, który znacie.

Jesteśmy jedną Grupą Credit Agricole: EFL Leasing, Truck Care, Carefleet, Eurofaktor

Skontaktuj się z nami:

zadzwoń - bezpieczeństwo usługi

Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

+48 660 123 000

Koszt połączenia wg stawki operatora.

Message

Napisz do nas

Masz więcej pytań, skontaktuj się z nami

Fomularz kontaktowy
Department

Znajdź oddział

Example Map Mapa oddziałów
Care

Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z portalu

Flota24