Na krótko i na już? W TRUCK CARE jesteśmy gotowi! Maciej Derlatka

Na krótko i na już? W TRUCK CARE jesteśmy gotowi!

W TRUCK CARE nie zastanawiamy się nad tym, kiedy rozpocznie się sezon. Czekamy na niego z pełnym spokojem. Nam i naszym klientom zapewnia go bogata, zróżnicowana i gotowa flota pojazdów do wynajmu krótkoterminowego. Przed wiosną 2023 roku uzupełniliśmy ją o kolejne 100 nowych pojazdów.

Problemy z dostępnością samochodów? Nie słyszeliśmy. Długi czas oczekiwania na produkcję i dostawę? Nie mamy tego kłopotu. Za mała flota, by obsłużyć popyt na wynajem samochodów? Nie w TRUCK CARE. Flota to jednak nie wszystko. W tym roku wdrożymy nowe rozwiązania, które jeszcze przyspieszą i usprawnią nasz proces wynajmu krótkoterminowego.

Więcej oddziałów, więcej możliwości

Zajmuję się wynajmem krótkoterminowym od ponad 10 lat i wiem, że dla korzystających z tego produktu czas jest absolutnie kluczowy. Często samochód potrzebny jest dosłownie na już. Dlatego 01.03.2023 r. do naszych oddziałów w Warszawie, Gdańsku, Krakowie i Poznaniu dołączył punkt we Wrocławiu, a w planach mamy kolejne. Dzięki temu nowoczesne samochody użytkowe od ręki będą jeszcze bliżej naszych klientów – mówi Maciej Derlatka, Kierownik ds. wynajmu krótkoterminowego w TRUCK CARE.

Kilka kliknięć i w drogę – system wynajmu online

Aby jeszcze skrócić i uprościć wynajem krótkoterminowy pojazdu użytkowego TRUCK CARE wdraża system rezerwacji za pośrednictwem strony internetowej. – Już niedługo naszych klientów od „zaklepania” sobie wybranego pojazdu na określony czas będzie dzielić tylko kilka ruchów myszką. Tak będzie działać nasz nowy, wygodny systemtłumaczy Maciej Derlatka. – Dodatkowo, dla wynajmów krótkoterminowych będziemy upraszczać procedury operacyjne i administracyjne, bo dobrze rozumiemy, że przedsiębiorca, który ma potrzebę, oczekuje rozwiązania, a nie papierologii – dodaje.

Krótki termin, pełny wybór

W TRUCK CARE budujemy i rozszerzamy flotę tak, by była możliwie jak najbardziej uniwersalna i jak najlepiej odpowiadała potrzebom rynku. To oznacza, że nasi klienci mają do wyboru pojazdy w najpopularniejszych konfiguracjach, ale także samochody specjalistyczne czy też wersje zasilane LNG/CNG lub… prądem. – W każdym z naszych oddziałów, klienci będą mieli do dyspozycji elektryczną wersję Forda Transita z zabudową kontenerową – mówi Maciej Derlatka. – Oprócz tego flota na wynajem krótkoterminowy składa się z małych dostawczaków, dużych dostawczaków, przez 7-tonowe IVECO Daily po „solówki” z DMC 26 t. W tym gronie są izotermy, chłodnie, kontenery i furgony izolowane. To jednak nie wszystko. Planujemy również uruchomić wynajem krótkoterminowy ciągników siodłowych i naczep – dodaje Derlatka.

Sezonowo, projektowo

Wynajem krótkoterminowy to rozwiązanie, które pozwala w bardziej ekonomiczny sposób tworzyć flotę w firmach pracujących sezonowo lub projektowo. – Mamy wielu klientów, którzy mają flotę swoich pojazdów, która pracuje u nich przez cały rok, a na sezon, na czas wzmożonej pracy, uzupełniają potrzeby samochodami z TRUCK CARE. Trudno o lepszą optymalizację, bo u nas klienci płacą za pojazdy dokładnie wtedy, kiedy one dla nich pracują i zarabiają – tłumaczy Maciej Derlatka. – Wiemy też, że praca wielu przedsiębiorstw bardzo mocno zależy od pogody. Obecnie aura zmienia się bardzo szybko, więc trudno jednoznacznie przewidzieć, kiedy zacznie się wysoki sezon. Nasi klienci nie mają tego problemu. Jeśli potrzebują samochodu wcześniej niż zakładali, to po prostu kontaktują się z nami i ruszają do roboty – podsumowuje Maciej.

Potrzebujesz wynająć pojazd na już?

Sprawdź naszą ofertę na wynajem krótkoterminowy TUTAJ!

Skontaktuj się z nami:

zadzwoń - bezpieczeństwo usługi

Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

+48 660 123 000

Koszt połączenia wg stawki operatora.

Message

Napisz do nas

Masz więcej pytań skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy
Department

Znajdź oddział

Example Map Mapa oddziałów
Care

Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portal Flota24