Truck Care na Targach Ekotech

Truck Care na Targach EKOTECH

Cieszymy się ogromnie, że mieliśmy okazję wziąć udział w Targach Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami Targi EKOTECH, które odbyły się w dniach 8-9 marca br. na terenie Targów Kielce. Jest to już 23. edycja tego wydarzenia, które skupia się na zagadnieniach związanych z racjonalnym gospodarowaniem odpadami oraz szeroko pojętą ochroną środowiska i klimatu.

Targi EKOTECH to bardzo ważne wydarzenie, które przyciąga firmy i specjalistów z branży komunalnej oraz świadczących usługi dla tego sektora. Oferty TRUCK CARE nie mogło tam zabraknąć! Przedstawiliśmy nasze najlepsze rozwiązania w dziedzinie wynajmu oraz gospodarki odpadami, a nasi specjaliści byli do dyspozycji, aby udzielić fachowej porady oraz odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Na targach zaprezentowaliśmy nasz wyjątkowy pojazd Mercedes Actros w zabudowie do wywozu odpadów, który został wyposażony przez firmę EKOCEL. To niezwykle funkcjonalne i innowacyjne rozwiązanie, które cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród odwiedzających targi.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej obecności na Targach EKOTECH. Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami i usługami. W razie jakichkolwiek pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

 

Skontaktuj się z nami, aby wynająć ten pojazd od ręki! Szczegóły znajdziesz TUTAJ!

 

Skontaktuj się z nami:

zadzwoń - bezpieczeństwo usługi

Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

+48 660 123 000

Koszt połączenia wg stawki operatora.

Message

Napisz do nas

Masz więcej pytań skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy
Department

Znajdź oddział

Example Map Mapa oddziałów
Care

Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portal Flota24