LogPolska Iveco S-Way wynajem

Nowa dostawa Iveco S-WAY dla Log Polska od Truck Care

Cieszymy się, że dostarczyliśmy świeżą partię nowiutkich ciągników siodłowych IVECO S-WAY dla naszego klienta – Log Polska. To firma, której działalność doskonale oddaje hasło „Logistyka Bez Granic”. Ale to dopiero początek naszej współpracy! Log Polska będzie korzystało z naszych pojazdów w ramach długoterminowego wynajmu. Przygotowaliśmy dla nich kilkadziesiąt pojazdów, które z pewnością przyczynią się do dalszego rozwoju firmy.

Log Polska jest częścią szwajcarskiej Grupy LOG – jednej z wiodących firm transportowych na niemieckim i szwajcarskim rynku. Nie jest to zaskakujące, biorąc pod uwagę, że w 2022 roku wykonali aż 56 tys. transportów, utrzymując przy tym punktualność na imponującym poziomie 98,6%.

W Truck Care jesteśmy dumni, że możemy wspierać takiego partnera w jego działalności. Cieszymy się na dalszą współpracę i życzymy Log Polska sukcesów w kolejnych przedsięwzięciach. Naszym celem jest dostarczanie najwyższej jakości usług i pojazdów, które pomagają naszym klientom osiągać ich cele biznesowe. Z Log Polska wiemy, że nasze ciągniki siodłowe IVECO S-WAY będą w dobrych rękach i godnie służyły efektywnemu transportowi.

Skontaktuj się z nami:

zadzwoń - bezpieczeństwo usługi

Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

+48 660 123 000

Koszt połączenia wg stawki operatora.

Message

Napisz do nas

Masz więcej pytań skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy
Department

Znajdź oddział

Example Map Mapa oddziałów
Care

Jesteś już naszym klientem?

Załatw sprawę szybciej

Strefa Klienta