Nowa współpraca Truck Care z Zakładem Gospodarki Odpadami Komunalnymi w Olsztynie

Nowa współpraca Truck Care z Zakładem Gospodarki Odpadami Komunalnymi w Olsztynie

Z radością informujemy, że TRUCK CARE nawiązało współpracę z Zakładem Gospodarki Odpadami Komunalnymi Sp. z o.o. w Olsztynie (ZGOK). W ramach tej synergii, ZGOK zdecydował się na długoterminowy wynajem trzech zaawansowanych technologicznie zestawów pojazdów od TRUCK CARE.

Innowacyjne Rozwiązania dla Efektywnej Gospodarki Odpadami

Z dumą prezentujemy szczegóły naszej współpracy:

  • Dwa Zestawy Ciągników Siodłowych DAF XG z Naczepami 'Ruchoma Podłoga’: To innowacyjne rozwiązanie, znane również jako „walking floor”, po raz pierwszy pojawia się we flocie TRUCK CARE. Naczepy te umożliwiają efektywniejsze i bezpieczniejsze zarządzanie odpadami komunalnymi.
  • Jeden Zestaw Ciągnika z Naczepą Wywrotką: Idealny do przewozu cięższych ładunków, zapewniający niezawodność i wydajność w każdych warunkach. Ciągniki DAF XG 480 z Hydrauliką: Skonfigurowane specjalnie pod oba typy naczep, ciągniki te oferują niezrównaną wydajność i komfort użytkowania.

Wybór Motywowany Jakością i Nowoczesnością

Michał Drozdowski, przedstawiciel ZGOK Olsztyn, podkreśla, że decyzja o wyborze TRUCK CARE była podyktowana przede wszystkim nowoczesnymi rozwiązaniami i obsługą na najwyższym poziomie, jakie oferuje nasza firma.

W TRUCK CARE nieustannie dążymy do rozszerzania naszej oferty, aby sprostać rosnącym i różnorodnym potrzebom naszych klientów. Ta nowa współpraca jest kolejnym krokiem w naszej misji dostarczania zaawansowanych i efektywnych rozwiązań w zakresie zarządzania flotą pojazdów. Dziękujemy ZGOK Olsztyn za zaufanie i wybór naszych usług.

Zapraszamy do śledzenia naszych kolejnych kroków i nowości!

 

Skontaktuj się z nami:

zadzwoń - bezpieczeństwo usługi

Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

+48 660 123 000

Koszt połączenia wg stawki operatora.

Message

Napisz do nas

Masz więcej pytań skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy
Department

Znajdź oddział

Example Map Mapa oddziałów
Care

Jesteś już naszym klientem?

Załatw sprawę szybciej

Strefa Klienta