premiera nowej gamy pojazdów IVECO

PREMIERA Nowej Gamy Pojazdów IVECO

15 listopada 2023 roku w Barcelonie miała miejsce spektakularna premiera nowej gamy pojazdów IVECO, w której mieliśmy zaszczyt uczestniczyć. Wydarzenie nosiło nazwę: „Be The Change”, czyli: „Bądź zmianą”.

IVECO zaprezentowało swoją odnowioną ofertę produktów i usług klientom, dealerom, partnerom i międzynarodowym mediom. Po raz pierwszy w historii marka w całości odnowiła każdą linię produktów, tym samym dokonując największej dotąd inwestycji w kwocie 1 miliarda euro. Ten nowy rozdział w historii IVECO jest wynikiem ambitnej strategii i skupienia się na czterech filarach: produktywności, zrównoważonym rozwoju, doświadczeniu kierowców oraz mobilności. Nowe pojazdy IVECO wprowadzają obietnicę innowacyjnych rozwiązań w zakresie prowadzenia i serwisowania pojazdów, co stanowi znaczący krok w branży transportowej.

Dodatkowo, ciekawym aspektem jest, że IVECO będzie partnerem trasy koncertowej legendarnego zespołu Metallica. Ekipa zespołu będzie korzystała z elektrycznych oraz gazowych ciężarówek IVECO.

Skontaktuj się z nami:

zadzwoń - bezpieczeństwo usługi

Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

+48 660 123 000

Koszt połączenia wg stawki operatora.

Message

Napisz do nas

Masz więcej pytań skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy
Department

Znajdź oddział

Example Map Mapa oddziałów
Care

Jesteś już naszym klientem?

Załatw sprawę szybciej

Strefa Klienta