Truck Care na I Międzynarodowym Polsko-Czesko-Słowackim Kongresie Gospodarki Odpadami w Karpaczu

Truck Care na I Międzynarodowym Polsko-Czesko-Słowackim Kongresie Gospodarki Odpadami w Karpaczu

W dniach od 22 do 24 maja 2024 roku w Karpaczu odbył się I Międzynarodowy Polsko-Czesko-Słowacki Kongres Gospodarki Odpadami. W wydarzeniu wzięło udział Krajowe Forum Dyrektorów Zakładów Oczyszczania Miast, zrzeszające szefów firm z branży oczyszczania miast i gospodarki odpadami, producentów sprzętu i urządzeń komunalnych oraz firmy współpracujące z sektorem gospodarki komunalnej.

Jako Truck Care uczestniczyliśmy w kongresie wspólnie z naszym partnerem, PTM POLSKA SP. z o.o. Kongres był okazją do wymiany doświadczeń oraz omówienia kluczowych kwestii związanych z racjonalną gospodarką odpadami i ich energetycznym wykorzystaniem. Podczas sesji plenarnej przedstawiono sytuację gospodarki odpadami w Polsce, Czechach i na Słowacji.

Licznie zgromadzeni wystawcy zaprezentowali nowoczesny sprzęt do odbioru i przewozu odpadów komunalnych. Uczestnicy kongresu mieli również możliwość zwiedzania obiektów gospodarki odpadami w PGK Sanikom w Lubawce, ZGiUK w Lubaniu oraz ZZO w Olszowej.

„Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w premierowym kongresie dotyczącym tak ważnych tematów” – powiedział nasz reprezentant Marek Słowakiewicz, Kierownik Sprzedaży ds. Samochodów Komunalnych.

Skontaktuj się z nami:

zadzwoń - bezpieczeństwo usługi

Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

+48 660 123 000

Koszt połączenia wg stawki operatora.

Message

Napisz do nas

Masz więcej pytań skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy
Department

Znajdź oddział

Example Map Mapa oddziałów
Care

Jesteś już naszym klientem?

Załatw sprawę szybciej

Strefa Klienta