EV Experience – Święto Elektromobilności

EV Experience – Święto Elektromobilności

Elektromobilność i szeroko pojęta dekarbonizacja to już nie przyszłość – to teraźniejszość. Liczne tego dowody można było poznać podczas wydarzenia EV Experience – prawdziwego święta elektromobilności.

Dla nas, w Truck Care, elektromobilność także ma ogromne znaczenie. Nasza flota obejmuje pojazdy z napędami alternatywnymi, a na naszym blogu chętnie dzielimy się wiedzą na ten temat. Dlatego naszej reprezentacji nie mogło zabraknąć także na EV Experience. Nasz team w składzie: Maciej Derlatka, Nela Sala, Wojciech Szostek i Ilona Kącka, zameldował się na Torze Modlin!

  • EV Experience – Tor Modlin

Organizatorom należą się brawa za organizację eventu promującego zrównoważony transport i innowacje. EV Experience to wydarzenie, które pokazuje, że przyszłość transportu to napędy elektryczne i alternatywne. Dzięki takim inicjatywom, świadomość społeczna na temat konieczności redukcji emisji i promowania ekologicznych rozwiązań rośnie.

  •  Nasze Zobowiązanie do Zrównoważonego Rozwoju

W Truck Care chcemy tworzyć oferty odpowiadające na potrzeby rynku i środowiska. Inwestujemy w innowacyjne rozwiązania, które pozwalają na zmniejszenie emisji i zwiększenie korzyści dla naszych klientów. Dążymy do tego, by nasze działania były zgodne z ideą zrównoważonego rozwoju.

  •  Dołącz do Naszej Misji

Zapraszamy do śledzenia naszego bloga, gdzie regularnie dzielimy się nowinkami ze świata elektromobilności i dekarbonizacji. Razem możemy przyczynić się do tworzenia bardziej zrównoważonej przyszłości.

TruckCare – Więcej Korzyści, Mniej Emisji.

#Greenify #WięcejKorzyściMniejEmisji #ZrównoważonyTransport #Innowacje

Skontaktuj się z nami:

zadzwoń - bezpieczeństwo usługi

Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

+48 660 123 000

Koszt połączenia wg stawki operatora.

Message

Napisz do nas

Masz więcej pytań skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy
Department

Znajdź oddział

Example Map Mapa oddziałów
Care

Jesteś już naszym klientem?

Załatw sprawę szybciej

Strefa Klienta