Tc Www Elementarz Wynajmu czym jest likwidacja szkody

Elementarz wynajmu – czym jest likwidacja szkody?

W przypadku pojazdu, dla którego sami wykupiliśmy polisy ubezpieczeniowe, likwidacja szkody to proces prowadzony przez zakład ubezpieczeń w porozumieniu z zaangażowanymi podmiotami, czyli m.in. policją, rzeczoznawcami i serwisem – najczęściej blacharsko-lakierniczym. Celem procesu jest określenie okoliczności, w jakich doszło do zdarzenia oraz ustalenie wysokości odszkodowania, jakie należy wypłacić za szkodę. W przypadku likwidacji szkody z polisy OC sprawcy, procesem zajmuje się jego ubezpieczyciel. Jeżeli użytkownik pojazdu korzysta ze swojego Auto-Casco, to likwidatorem jest jego towarzystwo ubezpieczeniowe. Jednocześnie poszkodowany jest również stroną w sprawie i to z nim kontaktują się podmioty odpowiedzialne za likwidację.

W TRUCK CARE obsługa ubezpieczeń stanowi jeden z pakietów usług włączonych do umowy najmu długoterminowego. W ten sposób podmiot użytkujący pojazd rozkłada koszty polisy na 12 stałych i przystępnych rat wliczonych do comiesięcznej faktury za wynajem. Skorzystanie z ubezpieczenia w TRUCK CARE niesie za sobą jeszcze kolejne korzyści. Po pierwsze, w przypadku szkody i konieczności jej zlikwidowania, zajmują się nasi specjaliści, operujący zarówno na terenie RP, jak i w pozostałych krajach EU . Klient ma to z głowy i nie traci czasu na dochodzenie swoich praw.

Oprócz tego, jako duży gracz, ubezpieczający tysiące pojazdów rocznie, TRUCK CARE korzysta z preferencyjnych stawek za ubezpieczenia komunikacyjne. WARTO O TYM PAMIĘTAĆ!

Skontaktuj się z nami:

zadzwoń - bezpieczeństwo usługi

Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

+48 660 123 000

Koszt połączenia wg stawki operatora.

Message

Napisz do nas

Masz więcej pytań skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy
Department

Znajdź oddział

Example Map Mapa oddziałów
Care

Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portal Flota24