Naczepy chłodnie

Wynajem naczep chłodni w TRUCK CARE

W naszej ofercie wynajmu stawiamy na naczepy chłodnie cenionych marek SCHMITZ i KRONE.

Oferowane naczepy chłodnicze są oparte na sprawdzonej konstrukcji, która jest stale udoskonalana. Takie rozwiązania stanowią gwarancję bezproblemowej eksploatacji i tym samym wpływają korzystnie na terminową realizację zleceń.

Naczepy typu chłodnia oraz właściwie dobrane agregaty zapewniają odpowiednie warunki transportu towarów. Naczepy chłodnie znajdą zastosowanie w transporcie takich towarów jak leki, artykuły chemiczne, artykuły spożywcze, kwiaty czy produkty głęboko mrożone. Chłodnie Schmitz / Krone charakteryzują się dużą ładownością, odpowiednio dobraną izolacją oraz generują niskie koszty użytkowania.

Bez względu na to, jaki jest cel zastosowania oraz jak trudne jest zadanie transportowe, w TRUCK CARE na pewno znajdziemy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie. Naczepy chłodnicze, które mamy w ofercie:

  • wykonane są z nowoczesnych paneli zapewniających wysoki poziom izolacji,
  • mają konstrukcję odporną na warunku atmosferyczne,
  • posiadają wydajny system chłodzenia, dzięki odpowiedniemu przepływowi powietrza,
  • wnętrza naczep są łatwe w czyszczeniu, dzięki odpornej na działanie płynów podłodze oraz systemowi, który je odprowadza. Szczelne koryto podłogowe,
  • dzięki możliwości konfiguracji, naczepy możemy dopasowywać do Twoich potrzeb i wymagań,
  • dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań naczepy charakteryzują się niskimi kosztami eksploatacji TCO (Total Cost of Ownership).
1 Naczepa Chłodnia Schmitz

Wybierz pojazd, który Cię interesuje:

Poniżej prezentujemy możliwe typy wynajmu wybranego pojazdu.
Dokładny model zostanie doprecyzowany w komunikacji z naszym doradcom handlowym.

naczepa

Naczepa Standard

Uniwersalna naczepa chłodnia, która sprawdzi się w transporcie najpopularniejszych towarów wymagających odpowiednich warunków przewozu. Nowoczesna konstrukcja oraz najwyższa jakość wykonania gwarantują niezawodność w każdej sytuacji. W naszej ofercie posiadamy największą liczbę takich chłodni.

Interesuje mnie ten pojazd
naczepa

Naczepa Multitemp

Jeżeli potrzebujesz naczepy do transportu towarów, które wymagają różnych warunków chłodnia Schmitz w wersji MultiTemp jest idealnym rozwiązaniem.
Tego typu naczepa jest wyposażona w przesuwaną ścianę grodziową, która umożliwi stworzenie dwóch stref. Ściana jest specjalnie przygotowana i posiada elementy zapewniające najwyższy stopień izolacji. W ten sposób przy zastosowaniu odpowiedniego agregatu w każdej ze stref można uzyskać inne warunki/temperaturę.

Interesuje mnie ten pojazd
naczepa

Naczepa Doppelstock

Idealna do transportu towarów, które nie mogą być piętrzone. Dzięki zastosowaniu systemu podwójnego załadunku naczepa umożliwia transport do 66 EP. Lekka waga elementów nie wpływa na ładowność całej naczepy. Konstrukcja belek sprawia, że ich montaż/demontaż jest bardzo prosty. Przy transporcie wysokich palet belki mogą być w szybki sposób zamontowane pod dachem pozostawiając miejsce dla kanałów wentylacyjnych.
W najnowszych naczepach szyny, po których poruszają się belki zostały zmodyfikowane, dzięki czemu obsługa i czyszczenie naczepy stały się jeszcze prostsze.

Interesuje mnie ten pojazd

Wybierz ofertę dopasowaną do potrzeb Twojego biznesu:

Wynajem krótkoterminowy

Od 1 dnia do 12 m-cy

Pojazdy użytkowe z różnych segmentów i marek, regularnie serwisowane i sprawdzane w autoryzowanych punktach serwisowych dostępne od ręki już od jednego dnia.

Sprawdź ofertę

Wynajem długoterminowy

Powyżej 12 miesięcy

Oferta wynajmu długoterminowego jest dopasowana do Twoich potrzeb i wyróżnia się elastycznym podejściem do zawieranej umowy.

Sprawdź ofertę

Skontaktuj się z nami:

zadzwoń - bezpieczeństwo usługi

Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

+48 660 123 000

Koszt połączenia wg stawki operatora.

Message

Napisz do nas

Masz więcej pytań skontaktuj się z nami

Fomularz kontaktowy
Department

Znajdź oddział

Example Map Mapa oddziałów
Care

Jesteś już naszym klientem?

Załatw sprawę szybciej

Strefa Klienta