Naczepy podkontenerowe

Naczepa do przewozu kontenerów to typ odkrytej naczepy przeznaczonej do przewożenia kontenerów na terenie magazynów, portów i innych zakładów oraz po drogach ogólnego użytku. Konstrukcja takiej naczepy składa się z ramy ciężarowej o dwóch lub trzech osiach (jedna z nich jest osią podnoszoną), mechanizmu łączenia z ciągnikiem siodłowym i systemu mocowania kontenerów. Wzdłuż obwodu platformy często mieszczą się specjalne uchwyty do instalacji kontenerów.

W ofercie TRUCK CARE możesz wynająć od ręki nową naczepę pod kontener Kögel PORT 45' SIMPLEX 24 P 130 AH 45/1.110. To elastyczna naczepa kontenerowa z tylnym wysuwem do transportu kontenerów 20- i 30-stopowych, jak również kontenerów 40- i 45-stopowych High Cube.* Solidna konstrukcja, wysokiej jakości obróbka oraz najlepsze wyposażenie seryjne.

* Transport kontenerów 40- i 45-stopowych High Cube wymaga posiadania odpowiednich zezwoleń.

Koegel Simplex 45

Jaki wynajem Ciebie interesuje?

Wynajem krótkoterminowy

Od 1 dnia do 12 m-cy

Pojazdy użytkowe z różnych segmentów i marek, regularnie serwisowane i sprawdzane w autoryzowanych punktach serwisowych dostępne od ręki już od jednego dnia.

Sprawdź ofertę

Wynajem długoterminowy

Powyżej 12 miesięcy

Oferta wynajmu długoterminowego jest dopasowana do Twoich potrzeb i wyróżnia się elastycznym podejściem do zawieranej umowy.

Sprawdź ofertę

Skontaktuj się z nami:

zadzwoń - bezpieczeństwo usługi

Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

+48 660 123 000

Koszt połączenia wg stawki operatora.

Message

Napisz do nas

Masz więcej pytań skontaktuj się z nami

Fomularz kontaktowy
Department

Znajdź oddział

Example Map Mapa oddziałów
Care

Jesteś już naszym klientem?

Załatw sprawę szybciej

Strefa Klienta