Na co możesz liczyć, kupując pojazd używany w Truck Care?

Na co możesz liczyć, kupując pojazd używany w Truck Care?

Truck Care to nie tylko lider wynajmu pojazdów użytkowych. Wychodząc naprzeciw licznym pytaniom klientów, ale też zmianom, jakich wymaga rynek, naszą ofertę rozszerzyliśmy o sprzedaż pojazdów pokontraktowych – w szczególności ciągników siodłowych i naczep.

Na naszym placu – zlokalizowanym w podwarszawskim Młochowie (Urzut), przy Alei Katowickiej 404 – czeka szeroki wybór pojazdów dystrybucyjnych z różnymi rodzajami zabudowy, ciągników siodłowych, naczep oraz pojazdów z zabudowami specjalistycznymi. Jesteśmy ich pierwszym właścicielem. Wszystkie pochodzą z polskiej sieci dystrybucji i były obsługiwane w oparciu o kontrakty serwisowo-naprawcze dostarczone przez producentów każdej z marek. Niektóre z nich zostały wyposażone w proekologiczne napędy gazowe CNG i LNG. Wszystkie samochody pokontraktowe oferujemy do sprzedaży zaraz po zakończeniu umowy wynajmu, co daje pewność ich doskonałego stanu technicznego i niezawodności w trasie.

Dodatkowo każdy oferowany przez nas pojazd został zakwalifikowany do sprzedaży pokontraktowej z uwzględnieniem wielu istotnych dla nas i potencjalnych klientów wytycznych:

  • Pojazd pokontraktowy powinien być wolny od wszelkich uszkodzeń mechanicznych, w tym parkingowych lub wypadkowych, deformacji, pęknięć, ani innych defektów. Dotyczy to także poszczególnych elementów układów (paliwowego czy pneumatycznego).
  • Pojazd powinien posiadać kompletne wyposażenie fabryczne. Musi być ono sprawne i wolne od uszkodzeń mechanicznych. Zamontowane urządzenia, takie jak: windy, agregaty czy klimatyzatory, muszą dodatkowo posiadać ważną dokumentację techniczną (np. przeglądy).
  • Jeśli chodzi o zabudowę, to jest ona sprawdzana pod kątem szczelność oraz braku istotnych uszkodzeń, takich jak np. wgniecenia czy rozcięcia. Przy tym, ich wyposażenie fabryczne oczywiście także musi być kompletne. Tyczy się to również zamków zabezpieczających i kompletu kluczyków do nich.
  • Pojazd powinien być czysty na zewnątrz i wewnątrz.
  • Wszystkie logotypy i oznaczenia wynajmującego powinny być tak usunięte, aby na powłoce lakierniczej nie było po nich żadnych śladów.
  • Oferowany pojazd powinien być wyposażony we wszystkie dokumenty w stanie pozwalającym na ich dalsze wykorzystanie.
  • Ogumienie pojazdu powinno być zgodne ze specyfikacją fabryczną producenta samochodu, o zużyciu nie większym niż 50%. Dodatkowo musi być wolne od uszkodzeń mechanicznych. Dotyczy to także obręczy.

Co jeszcze? Przed wystawieniem pojazdu na sprzedaż, dokonujemy jego szczegółowej inspekcji w profesjonalnej stacji serwisowej, wyposażonej w nowoczesny sprzęt do pełnej diagnostyki komputerowej. W razie potrzeby wymieniamy także wszystkie płyny eksploatacyjne i filtry.

Warto pamiętać, że kupujesz u nas pojazd w doskonałej kondycji, mogący z marszu wejść do Twojej floty, ze znaną i pełną historią serwisową, to dodatkowo dostaniesz go w atrakcyjnej cenie, z pełnym pakietem usług takich jak: pomoc w jego rejestracji, pomoc w korzystnym ubezpieczeniu, czy preferencyjne finansowanie. Ponadto nasz zespół konsultantów jest do Twojej dyspozycji nawet długo po sprzedaży, oferując wsparcie i doradztwo w zakresie utrzymania nabytego pojazdu.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się na naszą pełną ofertą sprzedażową i do kontaktu z naszymi doradcami. Pamiętaj, że kupno pojazdu używanego z pewnego źródła to doskonała metoda na optymalizację kosztów prowadzenia firmy transportowej.

Skontaktuj się z nami:

zadzwoń - bezpieczeństwo usługi

Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

+48 660 123 000

Koszt połączenia wg stawki operatora.

Message

Napisz do nas

Masz więcej pytań skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy
Department

Znajdź oddział

Example Map Mapa oddziałów
Care

Jesteś już naszym klientem?

Załatw sprawę szybciej

Strefa Klienta